Üstünler Bosch Diesel Service Hakkında

Üstünler Bosch Dizel Servis, İkitelli ve tüm İstanbul civarında hizmetleri ile öne çıkmış ve adından söz ettirmiştir. Dizel araçlar ve onların yakıt sistemleri ile ilgili yaptığımız çalışmalarda, servis olarak bakım onarım ve revizyon hizmetleri ile görevimizin başında olmuş durumdayız. Diagnostik test çözümleri, periyodik bakımlar, tamir hizmetleri ve yedek parça değişiminde sunmuş olduğumuz garantili hizmet standartlarımız, araçlarınızın sorunlarını gideren hizmetleri ayağınıza getirmiştir. Dizel motor performansını olumsuz etkileyen tüm sorunları çözüme kavuşturan ekibimiz, güvenilir bir şekilde aracınızdan istifade etmenize yardımcı olmuştur.

Uzman kadromuz ve teknik ekibimiz yıllarca artan performans ve beceri ile ihtiyaçlarınıza cevap vermiştir. Bosch dizel servis güvencesi ile yıllardan beri yaptığımız çalışmalar, artan motor performansına ve araç gücüne çok büyük destek sağlamıştır. Aracınızda bulunan sorunları giderme konusunda problemleri sadeleştirip ekonomik fiyatlarla sizin için uygun çözümler hazırlamış durumdayız.

Yüz yıllık bir çalışmanın ürünü olan markamızın hizmet kalitesi, üst düzey Alman teknolojisi ile size en iyi imkânları hazırlamış durumdadır. Pek çok farklı sektörde vermiş olduğumuz hizmetler giderek kalitesini arttırmış ve sizin için avantajlı sonuçları en iyi şartlarda karşınıza getirmiştir. Taşımacılık, enerji, tarım, madencilik, denizcilik, inşaat ve otomotiv sektöründe elde etmiş olduğumuz başarılar, müşterilerimize en iyi şekilde yansımıştır. Markamızın kurucusunun başlatmış olduğu güven politikası, müşteri memnuniyetini korumak adına çok yoğun çalışmalarımıza neden olmuştur.

Adını tüm dünyaya duyurmuş bir markanın yetkili servisi olarak, hazırladığımız pratik çözümler hem ekonomik hem de kaliteli ve güvenilir olarak kendini göstermiştir. Garanti kapsamında sorduğunuz onarım ve değişim hizmetlerimiz, dizel araçlarınızın performansını belli bir süre güven altına almıştır. Uzman kadromuz ve ergonomik servis altyapımız, pratik çözümlerle ihtiyaçlarınıza her zaman en iyi cevabı vermiştir.

Misyonumuz

Bosch dizel teknolojisi ve marka kalitemizin bize her zaman yüklediği, önemli görev ve sorumluluklar var. Bu bilinci taşımış ve her zaman taşın altına elini koymuş olan servisimiz, dizel araçlarınız için en iyi hizmeti uygun koşullarda karşınıza getirmiştir. Pompa, enjektör ve tüm yakıt sistemleri konusunda kapsamlı çalışmalarımız, markamıza olan güveni arttırmış ve size sunduğumuz hizmetler standartlarını artırarak devamlılık ortaya koymuştur.

Vizyonumuz

Bir asırlık geçmişimize müşteri memnuniyetini ve gelişimi sığdırmış durumdayız. Önümüzdeki yıllarda aynı anlayışla çalışmalarımız devam edecektir. Teknoloji takibini her zaman sürdürmüş olan servisimiz önümüzdeki yıllara da bu çizgisinden asla sapmayacaktır. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için paradan çok daha değerlidir.

Hemen Ara Yol Tarifi
X